Weselna strefa relaksu w wydaniu SIT-SIT!

  06.07.2023

  Przedstawiamy efekty naszej realizacji strefy relaksu dla gości weselnych! To był spektakularny sukces, który zrodził się z pomysłu Pary Młodej, dla której ważne było zapewnienie uczestnikom uroczystości wygodnego odpoczynku w przerwie od intensywnej zabawy.

  Meble wykorzystane do stworzenia „strefy relaksu” zostały dobrane tak, aby doskonale oddawały charakter i styl wydarzenia. Nasza aranżacja zachwyca neutralną i elegancką kolorystyką, która nadaje przestrzeni naturalny i przytulny charakter. 

  Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że nasza realizacja okazała się strzałem w dziesiątkę! Zarówno Para Młoda, jak i wszyscy goście mieli okazję skorzystać z chwili odpoczynku w komfortowym otoczeniu, aby odprężyć się i naładować energię na kolejną fazę zabawy.

  Dziękujemy Parze Młodej za zaufanie i możliwość stworzenia przestrzeni, w której wszyscy mogli cieszyć się chwilą wytchnienia.

   

Poznaj nasz team! autorstwa Hania Pieśniak

Od projektu do produktu autorstwa Hania Pieśniak

Sezon ogrodowy już trwa, dlatego warto zadbać zarówno o swój komfort, jak i swoich czworonożnych przyjaciół. Legowiska SIT-SIT to idealne