Pod dachem i pod chmurką

  07.12.2022

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Firma Sit-Sit stale się rozwija – nieustannie śledzimy trendy i inwestujemy w design. Szerokie kontakty z projektantami i konstruktorami mebli tapicerowanych, jak i dostawcami tkanin pozwalają nam na tworzenie różnorodnych kolekcji zarówno pod względem wzorniczym, jak i stosowanych materiałów wykończeniowych.

  W 2020 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o pufy outdoorowe 🙂

  Pufy do wypoczynku na świeżym powietrzu.

  Na taras, balkon, na werandę.

  Do ogrodu, oranżerii, przy basenie.

  Prostota i uniwersalność designu koncentruje
  się tu na wygodzie użytkowej i na wielości
  zastosowań.

  Pufy są lekkie i łatwe w przenoszeniu. Świetnie znoszą kaprysy pogody…

Przedstawiamy efekty naszej realizacji strefy relaksu dla gości weselnych! To był spektakularny sukces, który zrodził się z pomysłu Pary Młodej,

Sezon ogrodowy już trwa, dlatego warto zadbać zarówno o swój komfort, jak i swoich czworonożnych przyjaciół. Legowiska SIT-SIT to idealne

W tym sezonie możemy zauważyć, że coraz większej rzeszy klientów zależy na tym, aby ich ogród wyglądał elegancko i przy tym był jak najbardziej funkcjonalny. Dlatego właśnie obecne trendy są związane nie tylko z wyglądem mebli, ale również z ich użytkowaniem.

W ostatnich latach sposób, w jaki projektujemy i wykorzystujemy nasze przestrzenie zewnętrzne uległ zmianie. Chcemy, aby były one równie wygodne i stylowe jak nasz dom, ale jednocześnie funkcjonalne. Dlatego coraz popularniejsze stają się outdoorowe meble premium.