Outdoorowe sofy premium – błogi relaks i idealne rozwiązanie dla wymagających!

  02.03.2023

  W ostatnich latach sposób w jaki projektujemy i wykorzystujemy nasze przestrzenie ogrodowe uległ znacznej zmianie. Ogród nie jest już tylko miejscem, w którym możemy odpocząć i zrelaksować się, ale coraz częściej chcemy aby stał się również przedłużeniem naszego salonu. W związku z tym, coraz więcej osób szuka sposobu na to, aby wyglądał on wyjątkowo i był jak najbardziej funkcjonalny. W takim kontekście, meble z tej kategorii idealnie odzwierciedlają aktualne trendy i wymagania klientów. W dzisiejszym artykule chcemy przedstawić nie tylko samą koncepcję „mebli premium”, ale także ich znaczenie w tworzeniu niebanalnych i funkcjonalnych przestrzeni zewnętrznych bez konieczności „rozbijania banku”.

   Czym są meble premium i co je wyróżnia?

  Jest to termin używany do opisywania mebli wyjątkowej jakości, ale cenowo znajdujących się w zasięgu szerokiej rzeszy kupujących. Kiedy słyszymy określenie „premium”, często kojarzymy je z luksusem, co oznacza rzeczy drogie, wymyślne i często również niepraktyczne. Jednakże, są to produkty stworzone z myślą o wymagających klientach, którzy cenią sobie nie tylko markę, ale przede wszystkim wygodę, jakość i wygląd.

  Outdoorowe meble premium charakteryzują się wysoką jakością materiałów, które są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dzięki temu są idealne do użytku na zewnątrz, a właściciele mogą cieszyć się ich trwałością i funkcjonalnością przez wiele lat.

  Komfort wypoczynku to kolejna ważna cecha mebli tej kategorii. Wysokiej jakości poduszki i materace zapewniają optymalny komfort odpoczynku i relaksu, co jest niezwykle ważne podczas spędzania czasu na świeżym powietrzu.

  Wyróżnia je także ponadczasowy design, który jest idealnie dopasowany do współczesnych trendów. Piękne linie, eleganckie kolory i niebanalne wzornictwo sprawiają, że meble kategorii premium stanowią także doskonały element dekoracyjny, co pozwala kupującym na stworzenie wyjątkowych aranżacji w swoim ogrodzie.

  Co odróżnia klienta premium od klienta luksusowego?

  Aby jasno zrozumieć różnice między klientem premium a luksusowym, warto dokładniej przyjrzeć się ich cechom i wartościom, które się za nimi kryją. Zarówno klienci luksusowi, jak i klienci premium  szukają produktów wysokiej jakości i wyróżniających się na tle innych opcji na rynku meblowym. Jednakże pomimo tego, różnią się między sobą bardzo istotnymi cechami.

  Klientowi luksusowemu bardziej zależy na samej marce i jej prestiżu, a nie na funkcjonalności samego produktu. W przypadku mebli luksusowych często można zauważyć, że są one bardzo drogie, niefunkcjonalne i nieraz również niewygodne, a także wymagają częstej konserwacji i dbałości.

  W przypadku klienta premium możemy natomiast zauważyć, że poszukuje on produktów, które łączą w sobie elegancki wygląd z funkcjonalnością. Dla tej grupy najważniejszymi właściwościami mebla są przede wszystkim jakość i trwałość materiałów, wykonanie, a także komfort użytkowania.

  Pomimo pewnych podobieństw te dwa pojęcia oznaczają zupełnie co innego. Jest coraz więcej kupujących, którzy utożsamiają się z wartościami cenionymi przez klientów premium. Z tego powodu warto jest posiadać w swojej ofercie meble odpowiadające ich potrzebom, zwłaszcza że ich cena jest w zasięgu wielu potencjalnych kupujących.  

  Jak można zauważyć, wartości reprezentowane przez meble premium doskonale odpowiadają aktualnym trendom. Dlatego przy wyborze asortymentu mebli outdoorowych, warto rozważyć zakup produktów wysokiej jakości, które zarówno świetnie wyglądają, spełniają wszystkie im przypisane funkcje, jak i będą służyć ich właścicielom przez wiele lat. Inwestycja w meble tej kategorii to gwarancja spełnienia wymagań nawet najbardziej wymagających klientów, co z pewnością przełoży się na poziom ich zadowolenia.

Poznaj nasz team! autorstwa Hania Pieśniak

Od projektu do produktu autorstwa Hania Pieśniak

Przedstawiamy efekty naszej realizacji strefy relaksu dla gości weselnych! To był spektakularny sukces, który zrodził się z pomysłu Pary Młodej,