Eleganckie i funkcjonalne sofy outdoorowe, czyli trendy w obecnym sezonie Wiosna/Lato 2023

  28.03.2023

   

  Pierwsze promienie słońca już za oknem, więc sezon ogrodowy zbliża się wielkimi krokami. Z dnia na dzień coraz więcej potencjalnych klientów będzie poszukiwało stylowych i funkcjonalnych sof ogrodowych, które będą wpisywały się w aktualne trendy.

  W tym artykule opiszemy szczegółowo, co dokładnie będzie na topie w sezonie Wiosna/Lato 2023 oraz jakie meble warto wprowadzić do swojej oferty, aby spełnić wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów.

  Trendy ogrodowe w sezonie 2023

  W tym sezonie możemy zauważyć, że coraz większej rzeszy klientów zależy na tym, aby ich ogród wyglądał elegancko i przy tym był jak najbardziej funkcjonalny. Dlatego właśnie obecne trendy są związane nie tylko z wyglądem mebli, ale również z ich użytkowaniem.

  Klasyczne i neutralne kolory takie jak czerń, granat, różne odcienie bieli, beżu i szarości utrzymują się na topie już od wielu lat. Dodają klasy i są  praktycznie w pełni uniwersalne, przez co dają możliwość dopasowania mebla do każdej przestrzeni ogrodowej bez ryzyka, że coś nie będzie do siebie pasować.

  Ogromną popularnością cieszy się również  minimalizm i styl skandynawski. Sofy  w obu tych stylach charakteryzują się czystymi liniami, geometrycznymi kształtami i neutralnymi kolorami dzięki czemu dodają dowolnej przestrzeni naturalnego i nowoczesnego wyglądu. W obu tych stylach mniej znaczy więcej, co oznacza że nadrzędnymi wartością jest utrzymywanie wysokiej jakości i funkcjonalności produktu przy jego prostym i nienagannym wyglądzie.

  Sofy modułowe także cieszą się coraz większą popularnością. Możliwość skomponowania swojego idealnego układu dostosowanego do indywidualnych potrzeb, jak i wielkości przestrzeni ogrodowej brzmi bardzo zachęcająco dla wielu kupujących. Dodatkowo bardzo ważnym aspektem jest opcja zmiany układu i wielkości mebla bez konieczności jego wymiany. Wystarczy tylko zamiana posiadanych już części lub dodanie dowolnego modułu aby całkowicie zmienić wygląd posiadanego mebla.

  To jakie sofy ogrodowe warto wybrać do swojej oferty?

  Naszym zdaniem warto skupić się na tym aby meble wybrane do sklepu jak najbardziej wpisywały się w obecne trendy, a przy tym były nienagannej jakości. W tym sezonie warto więc stawiać na wysokojakościowe modułowe sofy , o klasycznym, prostym designie oraz w neutralnych kolorach. Trzymając się tych wytycznych praktycznie pewnym jest, że wielu klientów nie dość, że zwróci uwagę na oferowane w Państwa sklepie produkty, ale też z pewnością będzie bardzo zadowolona z ich zakupu. Zwłaszcza, że elegancja, funkcjonalność i  prostota nigdy nie wychodzą z mody.

Poznaj nasz team! autorstwa Hania Pieśniak

Od projektu do produktu autorstwa Hania Pieśniak

Przedstawiamy efekty naszej realizacji strefy relaksu dla gości weselnych! To był spektakularny sukces, który zrodził się z pomysłu Pary Młodej,