Akcja „Kulturalne Lato”

    03.11.2020

    Bardzo, bardzo dziękujemy za wsparcie naszej akcji Kulturalne Lato 2019!- po raz kolejny!!! W tym roku wszystkie pufki trafiły do wyróżniających się dobrym zachowaniem i postawą uczestników KL2019! Dzieciaki jak zwykle były zachwycone- pufy zdecydowanie najbardziej motywują do wzorowego zachowania.

    Biblioteka i Centrum Kultury w Kolonowskiem

     

Przedstawiamy efekty naszej realizacji strefy relaksu dla gości weselnych! To był spektakularny sukces, który zrodził się z pomysłu Pary Młodej,

Sezon ogrodowy już trwa, dlatego warto zadbać zarówno o swój komfort, jak i swoich czworonożnych przyjaciół. Legowiska SIT-SIT to idealne

W tym sezonie możemy zauważyć, że coraz większej rzeszy klientów zależy na tym, aby ich ogród wyglądał elegancko i przy tym był jak najbardziej funkcjonalny. Dlatego właśnie obecne trendy są związane nie tylko z wyglądem mebli, ale również z ich użytkowaniem.

W ostatnich latach sposób, w jaki projektujemy i wykorzystujemy nasze przestrzenie zewnętrzne uległ zmianie. Chcemy, aby były one równie wygodne i stylowe jak nasz dom, ale jednocześnie funkcjonalne. Dlatego coraz popularniejsze stają się outdoorowe meble premium.