Od projektu do produktu:

kulisy powstawania mebli SIT-SIT

O nas

Firma SIT-SIT od 2006 roku zajmuje się produkcją pufów wypełnionych granulatem styropianowym. Jako marka stale się rozwijamy – nieustannie śledzimy trendy i inwestujemy w design. W 2020 roku poszerzyliśmy Naszą ofertę o pufy outdoorowe, a w 2021 – eleganckie outdoorowe sofy systemowe.

Jako firma posiadamy własne, stale audytowane zaplecze produkcyjne, a wiedza i doświadczenie zespołu szwalni pozwala nam elastycznie dopasowywać się do pomysłów i wymagań klientów. Własna produkcja, gwarantuje nie tylko utrzymanie ciągłości dostaw, ale także płynną realizację zamówień oraz wysoką jakość produktów.

Image

Jak powstają produkty SIT-SIT?

Image

Projekt

1

Wszystko zaczyna się od wizji.

Nasze sofy i pufy zaczynają swoją podróż od momentu, gdy projektanci przekształcają swoje niezwykłe pomysły w konkretne plany. Każdy detal jest starannie rozważany, od wyjątkowego designu po dobór materiałów, tak aby zagwarantować niezapomniany komfort, styl i trwałość naszych produktów.

Prototypownia

2

Kiedy wizja nabiera konkretnego kształtu, przechodzimy do naszej prototypowni, gdzie plany zamieniają się w rzeczywistość. W tym etapie powstaje pierwszy egzemplarz, a wszelkie ewentualne poprawki są precyzyjnie wprowadzane tak aby wszystko współgrało ze sobą idealnie.

Image

Szwalnia

3

Po zaakceptowaniu prototypu przenosimy się do szwalni, gdzie każdy detal jest precyzyjnie cięty i starannie zszywany.

To właśnie wysoka jakość materiałów i pełna dbałość o najmniejsze detale zapewniają trwałość oraz wyjątkową estetykę naszych produktów.

Image
ImageImage

Sofy

Pufy

Po zakończeniu szycia, nasze wyjątkowe pokrowce na pufy przechodzą do kolejnego etapu produkcji, w którym nadajemy im wyjątkową miękkość i wygodę. W tym procesie, pokrowce są starannie napełniane ekologicznym regranulatem, który gwarantuje, że nasze pufy są niezwykle komfortowe.

Po zszyciu pokrowców, w kolejnym etapie produkcji nakładane są one na grube poduszki z pianki. Stelaże, na których opierają się nasze sofy, są wykonane z malowanej proszkowo stali nierdzewnej, do którego przytwierdzane są niezwykle wytrzymałe pasy nośne. To wszystko sprawia, że nasze sofy nie tylko zachwycają designem, ale także spełniają najwyższe standardy komfortu i solidności.

Image

Kontrola jakości

4

Bezpieczeństwo i zadowolenie klienta są dla nas priorytetem. Dlatego każdy produkt przechodzi przez rygorystyczny proces kontroli jakości. Nasz zespół specjalistów sprawdza każdy aspekt, upewniając się, że nasze sofy i pufy spełniają najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa, wygody i wytrzymałości.

Image

Logistyka

5

Po zakończeniu procesu kontroli jakości, nasze gotowe produkty przechodzą do etapu magazynowania i dostawy.

Starannie planujemy i organizujemy transport. Dzięki precyzyjnej logistyce, zapewniamy szybkie i bezpieczne dostawy, dbając o to, aby nasze produkty dotarły do Państwa w nienagannym stanie.

Tak rodzą się meble SIT-SIT – w magicznym świecie projektowania gdzie każdy detal ma znaczenie, a każdy mebel ma swoją unikalną historię do opowiedzenia.

SIT-SIT Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Piastowska 39b

46-380 Dobrodzień

Image Icon

sitsit.eu

Sit-Sit

mm@sit-sit.eu

SIT-SIT Sp. z o.o. Sp.K.