to wspólna historia, którą razem tworzymy!

SIT-SIT to nie tylko meble,

Image

O nas

SIT - SIT to przede wszystkim ludzie!

Nasza ekipa to specjaliści od sof i puf, ale przede wszystkim ludzie z pasją, zgrani i pełni ambicji. Dzięki temu cały czas idziemy do przodu i rozwijamy się każdego dnia. To właśnie nasi niezastąpieni członkowie zespołu dbają, aby każdy detal był dopięty na ostatni guzik.

Poznaj nasz zespół handlowy !

Image

Klaudiusz

Menedżer

ds. produktu

Klaudiusz, nasz menedżer ds. produktu, to nie tylko spec od mebli. To prawdziwy wizjoner z niesamowitym stylem. Jego świetny gust nie ogranicza się wyłącznie do ubioru, ale przejawia się przede wszystkim w tym, jak precyzyjnie dobiera materiały, kolory i nadzoruje każdy detal projektu. Klaudiusz nie sprzedaje mebli - tworzy małe perełki, które wprowadzają do wnętrza niepowtarzalny klimat.

Monika

Menedżerka ds. sprzedaży

Monika, nazywana "najmilszym handlowcem w branży", to dusza naszego zespołu. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do pomocy, Monika nie tylko opiekuje się naszymi klientami, ale przede wszystkim tworzy z nimi niepowtarzalne relacje. Jej zdolności doradcze i pozytywne podejście sprawiają, że współpraca jest prawdziwą przyjemnością, a każdy klient czuje się wyjątkowy.

Image

Menedżerka

ds. contentu

Hania

Hania to nasza magik w dziale contentu. Wszystko, co ląduje na naszych social mediach i stronie internetowej, przechodzi najpierw przez jej ręce. To ona nadaje klimat naszym produktom, tworząc atrakcyjne materiały handlowe, które dostają nasi klienci. Ale Hania to nie jedynie kreatywna siła za kulisami - kiedy trzeba, błyskawicznie wskakuje przed obiektyw, pokazując nie tylko swoje umiejętności w obróbce zdjęć, ale także stając się twarzą naszych mebli.

Image
Image

Sebastian

Menedżer

ds. logistyki

Sebastian to nasz guru organizacji w dziale logistyki. Dla niego każda dostawa to jak układanie niezwykłych puzzli. Jest jak detektyw logistyczny, zawsze gotowy na wyzwania transportowe. Działa jak zegarek, precyzyjnie dopasowując ogniwo do ogniwa, tworząc harmonię w logistycznym światku tak, że wszystko działa jak dobrze naoliwiona maszyna.

ImageImageImageImage

SIT-SIT Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Piastowska 39b

46-380 Dobrodzień

Image Icon

sitsit.eu

Sit-Sit

mm@sit-sit.eu

SIT-SIT Sp. z o.o. Sp.K.