Produkcją puf wypełnionych granulatem styropianowym zajmujemy się od 2006 roku. Od samego początku kanał dystrybucji budowaliśmy w oparciu o tradycyjne sklepy meblowe. Początkowo ofertę stanowiły produkty indywidualne, projektowane przez naszych klientów.
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy oraz zwiększonym zainteresowaniem naszymi produktami klientów sieciowych zdecydowaliśmy się na uruchomienie produkcji wielkonakładowej w oparciu o nową strategię współpracy na skalę globalną.

Nasze produkty dostępne są na rynku pod marką Sit-Sit, ale z powodzeniem współpracujemy również z firmami oferując produkty indywidualne pod ich własnymi logotypami. Przygotowanie produkcyjno -logistyczne oraz wypracowane doświadczenie zaowocowało długofalową współpracą ze znanymi producentami meblowymi oraz największymi sieciami handlowymi na świecie.

Nasz sukces opiera się na 4 filarach

Jakość używanych materiałów

Nie jest sztuką uszycie prostej pufy – to doświadczenie szwalnicze, jakość tkanin, wykończeń, użyty granulat (który zbyt szybko się nie ubija), czy typ nici stosowanych do szycia nadaje odpowiedni charakter produktu, a słowo jakość nabiera odpowiedniego znaczenia.

To doświadczenie, zaplecze produkcyjne, stale audytowane procesy produkcji oraz kontrola jakości pozwalają nam na spełnienie coraz to ostrzejszych wymogów stawianych przez naszych partnerów biznesowych oraz ich klientów.

 

Różnorodność wzorów i wykończeń

Szerokie kontakty z projektantami i konstruktorami mebli tapicerowanych, jak i dostawcami tkanin pozwalają nam na tworzenie różnorodnych kolekcji zarówno pod względem wzorniczym, jaki i stosowanych materiałów wykończeniowych.

Wszystkie modele mają możliwość dowolnego łączenia tkanin, a ich wybór to regularnie kilkadziesiąt wzorów. Naszym celem jest nieustanne poszerzanie oferty o nowe modele oraz rodzaje materiałów jak również dodatków do ich wykonania.

Wygoda i bezpieczeństwo

Wygoda to podstawa każdego naszego produktu!

Każdą pufę wypełnia tysiące hypoalergicznych kuleczek styropianowych, które dopasowują się do kształtu osoby siedzącej odciążając tym samym kręgosłup. Wykorzystywany przez nas granulat jest w pełni bezpieczny gdyż nie zawiera związków bromu, charakteryzuje go powtarzalność wielkości oraz odpowiednia sprężystość.

Utrzymując najwyższy standard jakości, każda partia granulatu przechodzi regularne testy w parciu o wymogi naszych największych partnerów.

Doświadczenie

Wieloletnia współpraca z największymi światowymi partnerami takimi jak: DISNEY czy IKEA miła znaczący wpływ na opracowanie, wdrożenie oraz ciągły rozwój procesów produkcyjnych, logistycznych oraz kontrolnych wymaganych we współpracy z tego typu odbiorcami.

Systematycznie przechodzimy audyty zewnętrzne potwierdzające odpowiednie przygotowanie produkcyjne oraz spełnianie najwyższych standardów jakościowych w obszarze produkcjo-logistycznym.