Meble modułowe w naszej ofercie

  07.12.2022

   

   

   

   

   

   

   

  Na początku tego roku poszerzyliśmy Naszą ofertę o outdoorowe sofy systemowe. Składają się one z pojedynczych elementów/modułów – z których z łatwością można tworzyć indywidualne konfiguracje. Każdy z modułów pakowany jest w oddzielny karton, a składanie mebla jest proste i intuicyjne.

  Sofy systemowe zaprojektowane zostały z myślą o sklepach internetowych, dla których takie cechy jak szybkość i elastyczność dostaw, optymalna logistyka czy prosty montaż/demontaż – są kluczowe.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Sezon ogrodowy już trwa, dlatego warto zadbać zarówno o swój komfort, jak i swoich czworonożnych przyjaciół. Legowiska SIT-SIT to idealne

W tym sezonie możemy zauważyć, że coraz większej rzeszy klientów zależy na tym, aby ich ogród wyglądał elegancko i przy tym był jak najbardziej funkcjonalny. Dlatego właśnie obecne trendy są związane nie tylko z wyglądem mebli, ale również z ich użytkowaniem.

W ostatnich latach sposób, w jaki projektujemy i wykorzystujemy nasze przestrzenie zewnętrzne uległ zmianie. Chcemy, aby były one równie wygodne i stylowe jak nasz dom, ale jednocześnie funkcjonalne. Dlatego coraz popularniejsze stają się outdoorowe meble premium.

Jako firma Sit-Sit jesteśmy głównie znani z produkcji puf wypełnionych granulatem, lecz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych klientów przygotowaliśmy także nową ofertę